Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FUSION cafe&longe bara Personal

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: FUSION cafe&longe 16 септ. 14:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se naogame na ulıca Makedonia vo centarot na grad Skopje, Fusıon cafe&lounge ima potreba od sankerı, kelneri-kı
FUSION cafe&longe
0038971678333
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации