Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gostilnica Dane vrabotuva personal

0 МКД

Се нуди работа од: Aleksandar 21 авг. 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Gostilnicata Dane koja se naoga vo centarot na Skopje, sproti Holandska ambasada ima potreba od personal. Se baraat lica za rabota vo kujna (skara majstor, salater) i konobari so prethodno rabotno iskustvo. Za podetalni informacii javete se na 070626609 -Aleksandar
Aleksandar
070626609
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации