Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kafe bar ima potreba od kelner/ka i sanker/ka

Се нуди работа од: XXX 20 апр. 09:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Кафе бар од Скопје има потреба од келнер/ка и шанкер/ка за склучување на редовен работен однос. Огласот важи за кандидати со или без работно искуство.

Контактирајте не на телефонскиот број 3/123-167 секој работен ден од 08.00 до 16.00 часот.
Leaflet
Кон почеток