Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kafe bar ima potreba od kelnerka

Се нуди работа од: Goran 09 авг. 09:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kafe bar ima potreba od kelnerka,kaficot se naoga kaj sredno medicinsko pod drzavna bolnica.dnevnica 500 den,povv informacii na 078271022
Leaflet
Кон почеток