Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kafe Devetka ima potreba od konobar i sanker

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Бар Нет 24 фев. 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Кафе Деветка и Игротека Џунгла во ТЦ Беверли Хилс имаат потреба од Конобар и Шанкер.
Предност имаат конобари или шанкери со минато искуство.
Сите заинтересирани полнолетни лица потребано е да се јават и закажат средба на : 070359366
Бар Нет
070359366
Leaflet
Кон почеток