Македонски | Shqip | English |

Kafeterija bara edno lice za rabota

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: kafeterija 27 јан. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
kafeterija koja se naoga vo centarot na Skopje, ima potreba da vraboti edno lice. iskustvo ne e potrebno. site zainteresirani neka pratat CV na e-mail: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток