Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KELNERI I KELNERKI ZA RABOTA VO KAFE BAR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: kafe terassa 14 јан. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
КАФЕ ТЕРАСА ИМА ПОТРЕБА ОД КЕЛНЕР ИЛИ КЕЛНЕРКА ЗА РАБОТА. МОЖЕ И БЕЗ ИСКУСТВО ДОКЛОЛКУ СТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА ТИМСКА И ЕФИКАСНА РАБОТА

FB:
https://www.facebook.com/Cafe-Terassa-569919736412419/
kafe terassa
070550520
Leaflet
Кон почеток