Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Picerija Balila ima potreba od pomosnik za rabota

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Picerija Balila 20 мај 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Picerija Balila ima potreba od pomosnik za rabota vo kujna so i bez rabotno iskustvo, info na tel 070355746
Picerija Balila
070355746
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации