Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran ima potreba od rabotnici

0 МКД

Се нуди работа од: goran 17 ноем. 10:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
retoran ima potreba od 2 pomosnicki za vo kujna po moznost so iskustvo plata so dogovor i cetiri kelneri-ki plata ili dnevnica so dogovor osum casovno rabotno vrema
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации