Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran ima potreba od skaradzija i salater/ka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Beti 11 јун. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Restoran ima potreba od skaradzija i salater/ka. Za podetalni informacii javete se na 072320392.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации