Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran vo Debar maalo ima potreba od personal

0 МКД

Се нуди работа од: Зоки 08 окт. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Restoran vo Debar maalo ima potreba od kelneri/ki Sudoperki pomoshnici za vo kujna i gotvachi
Зоки
076471733
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации