Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara dostavuvac za sendvici

0 МКД

Се нуди работа од: Melti 09 окт. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара доставувач за сендвичи за сендвичара во центар на Скопје.

Секое претходно искуство ќе се смета за предност.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации