Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE BARA FURNADZIJA POMOSNIK

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ТП Гостилница Мерак 27 мај 07:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Скопски Мерак во Дебар Маало има потреба од еден искусен работник (пастрмајлии,лепчиња,печење) и еден помошник кој сака да научи занает.Кратка биографија пратете на меил [email protected],или закажете разговор на тел.
ТП Гостилница Мерак
078343644
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации