Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara gotvac za rabota vo restoran

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Ljupco Gruevski Вчера 06:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Skopski Merak,vo Debar maalo ima potreba od eden gotvac so iskustvo..Zakazete razgovor na tel.
Ljupco Gruevski
 
078343644
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации