Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Далекс 2014 01 дек. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара продавачка за работа во минимаркет во центар-Скопје Лице за контакт Далибор 075/311-334
Далекс 2014
075 311 334
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации