Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara sanker

Се нуди работа од: Mr Coffee 07 авг. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Mr Coffee е мобилна единица за подготовка на кафе и цедени сокови. За нашите потреби бараме шанкер со работно искуство кој ќе се приклучи на нашиот тим со солидна заработувачка.
Mr Coffee
070262881
Leaflet
Кон почеток