Македонски | Shqip | English |

Se baraat sadomijacka i salaterka

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Doruk 06 јун. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Restoran vo Centar ima potreba od sadomijacka i salaterka
Нема посетени огласи
Кон почеток