Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se baraat trojca kelneri

0 МКД

Се нуди работа од: Andrija 21 септ. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
BASTION
all day bar
РАСПИШУВА КОНКУРС ЗА СЛЕДНАВА
РАБОТНА ПОЗИЦИЈА:

КЕЛНЕР-3 ЛИЦА

Лицата треба да бидат со :минимум средно образование,познавање на англиски јазик,подготвени за тимска работа со или без работно искуство.

Работниот однос е на неопределено време.Доколку сакате да работите во мултикултурна средина,да учите и напредувате,Вие сте личноста која ја бараме.Аплицирајте на www.bastion.mk или испратете го Вашето CV на kariera@bastion.mk

Тел.контакт:070-279-183
Andrija
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации