Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se vrabotuva konobar/ka i sanker/ka

Се нуди работа од: Ана 29 фев. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се вработува конобар/ка и шанкер/ка, на неопределено работно време во кафе бар “Мр.Џек”
Leaflet
Кон почеток