Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RESTORAN VO CENTAR NA SKOPJE BARA KONOBARI

0 МКД

Се нуди работа од: ivan 09 мар. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
РЕСТОРАН НА КЕЈ ВО ЦЕНТАР БАРА 10 КОНОБАРИ ИЛИ КОНОБАРКИ,4 ЖЕНИ ЗА ВО КУЈНА(САЛАТЕРКИ) 2 КУВАРИ СО ИСКУСТВО, 3 ХИГИЕНИЧАРКИ И 5 ШАНКЕРИ.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации