Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka za vo butik vo GTC

0 МКД

Се нуди работа од: Ertan 08 мар. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara prodavacka za vo butik vo GTC, so povolni uslovi za rabota:
• Da ima rabotno iskustvo vo butik
• Ne postara od 30 godini
• Komunikativna

Ertan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации