Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik za vo Shot Bar Bezisten

0 МКД

Се нуди работа од: Shot Bar Bezisten 31 мар. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Бараме работник за прва смена со работно време од 10:00 до 18:00.
Shot Bar Bezisten се наоѓа во Старата Скопска Чаршија во Безистенот.
Кафичот организира културни и едукативни настани. Можете да не следите на фејсбук https://www.facebook.com/shotbarbezisten
Доколку сте заинтересирани испратете кратка биографија на [email protected]
Shot Bar Bezisten
078370987
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации