Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran vo Avtokomanda ima potreba od kelneri/ki

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ 15 авг. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН Ресторанот во Автокоманда има потреба од келнери/ки.
Ресторанот се наоѓа во склоп на бензиската пумпа на Макпетрол.
Тел. за контакт:Горан 075 305 405
Илија 076 344 489
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН ДООЕЛ
Leaflet
Кон почеток