Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara Pica majstor i pomosnicka vo kujna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Пицерија Лоли 14 авг. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Пицерија Лоли во Ѓорче има потреба од пица мајстор и помошничка во кујна со работно искуство.
Пицерија Лоли
078424910
Leaflet
Кон почеток