Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAME SANKER KELNERI I PICA MAJSTOR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Жапон кафе бар 09 окт. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Жапон кафе бар има потреба од еден шанкер, два келнери со работно искуство за полно работно време и еден кувар-пица мајстор за работа во кујна
26 работни дена, плата за шанкер и келнер од 16.000-19.000 ден во зависност од искуството
26 работни дена плата за пица мајстор -кувар 19.000 -23.000 ден во зависност од искуството и вештините
Работа во две смени. Прва смена од 07,30-15,30 ч, втор смена од 15.30 -00.00 ч.
Жапон кафе бар
071222170
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации