Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Joy kafe ima potreba od asistent za prodazba

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Madal Bal Kafe 26 фев. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ЈОY е КАФЕ ПЕКАРА основана во 2018год. со две локации во Карпош и Центар. Примарна дејност е производство на кроасани, лиснати и бели пецива, како и салати, сендвичи и слатки. Подготовката и производството е базирано на чисти рецепти без додатоци на адитиви и вештачки подобрувачи на храната.

Имаме отворени позиции за прием на три(3) работници на позиција асистенти за продажба.
На полно работно време.
Локалот е отворен од понеделник до петок од 7 - 21ч, и викенд до 16ч.
Работата се изведува во две смени.
Почетна плата од 16000 ден, со можност за напредок.

Испратете кратка биографија на [email protected] или контактирајте не на 078/602-201 за да закажеме разговор.
Madal Bal Kafe
078602201
Leaflet
Кон почеток