Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lap Lap ugostitelski objekt bara personal

Се нуди работа од: Тања 29 ноем. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Лап-Лап (угостителски објект) има потреба од персонал за работа со или без работно искуство. За повеќе информации слободно контактирајте не на 076/707 008 Тања
Тања
076707008
Leaflet
Кон почеток