Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Riben restoran ima potreba od rabotnici

0 МКД

Се нуди работа од: Dusko 14 јан. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Riben restoran ima potreba od rabotnici.
Rabotno mesto - kelner
Rabotno mesto - salaterka
Za podetalni informacii javete se na 070 341 224
Leaflet
Кон почеток