Објавени: фев. 22 2022 12:31 Моментално гледате: 1

Se baraat gotvaci i salateri

Објавени: фев. 22 12:31
Прегледи: 4270
Моментално гледате: 1
БАРАМЕ ГОТВАЧИ/САЛАТЕРИ

Имаме потреба од проширување на персоналот во кујна на позициите готвач и салатер.

Потребно е претходно работно искуство со скара, салати, фритези и претходна подготовка на храна.

Високо се вреднува желба за работа и напредок, работа во тим и позитивна енергија и комуникативност.

За повеќе информации и закажување на интервју - јавете се на 075 478 134
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации