Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici i giro majstori

Се нуди работа од: Saso 26 фев. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Гиро Мамас има потреба од работници и гиро мајстори, со или без работно искуство.

Локација: Сити Мол Скопје

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број: 070226675
Leaflet
Кон почеток