Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Caffe Pabo ima potreba od kelner ili kelnerka

0 МКД

Се нуди работа од: ivana 06 мар. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Caffe Pabo Lepttokarija ima potreba od kelner ili kelnerka so rabotno iskustvo.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации