Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potrebna zena za rabota vo kujna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: SRNA MSB 09 мар. 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Restoran vo Karpos 3 ima potreba od zena so iskustvo za rabota vo kujna . Skara na zar, salati, corbi. Rabota vo dve smeni.
SRNA MSB
075 423985
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации