Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gostilnica Kaj Chache bara kelner

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ДИ ЛЕ АН 26 04 фев. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Гостилница „Кај Чаче“ во населба Драчево има потреба од келнер.

За повеќе информации јавете се на 070328320.
ДИ ЛЕ АН 26
070328320
Leaflet
Кон почеток