Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran Kaj Cace ima potreba od kelner itno

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Kaj Чаче 26 фев. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ресторан „Кај Чаче“ во населба Драчево има потреба од келнер.

За повеќе информации јавете се на 070 328 320.
Kaj Чаче
070 328 320
Кон почеток