Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2022 01:37 Моментално гледате: 1

Se bara kelnerka

Објавени: авг. 08 01:37
Прегледи: 864
Моментално гледате: 1
Lounge bar vo Kisela Voda ima potreba od kelnerka so rabotno iskustvo.plata po dogovor Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации