Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat kasierki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: АПВ ЏОБ 2011 02 септ. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Агенција за привремени вработувања ЏОБ 2011 има потреба од вработување на персонал за работа во реномиран супермаркет .
Отворени работни места
- касиерки
- продавачки
- месари
Со и без работно искуство , минимун Средна стручна спрема . Заинтересираните кандидати своето СВ да го испратат на наведениот емаил со наведување на работна позиција за која аплицираат.
АПВ ЏОБ 2011
02 6149 270
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации