Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram rabotnicka za korekcii na obleka vo butik

0 МКД

Се нуди работа од: Edvard 08 дек. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Baram rabotnicka za korekcii sto znae da krati i da sie odela i fustani i da se krati farmerki.Butikot se naoga vo gtc plata 16000 iljadi i prijavena.Da bide postena i ceana.Butikot se naoga vo Gtc.
Za poveke informacii javete se na brojot 075420113 i 075846146.Pothitno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации