Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fast Food Tvigi bara personal

Се нуди работа од: Горан Стојановски 17 фев. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фаст Фуд Твиги т.ц. Рамстор бара девојче или дечко за наплата на пулт и едно девојче за припрема на брза храна со или без работно искуство. Се работи во смени од 08 до 15 и од 15 до 22. Еден ден во неделата е слободен. Почетна плата солидна во зависност од искуство. + платен оброк и осигурување.
Возраст до 30 г .
Горан Стојановски
070220809
Кон почеток