Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kelneri kelnerki 600 denari pocetna dnevnica

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: кафе тераса 14 јан. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Кафе тераса има потреба од келнер или келнерка со искуство за работа.
Ако сакате да сте дел од нашиот тим контакт на:

[email protected]

viber: 070 550 520

Facebook:
https://www.facebook.com/Cafe-Terassa-569919736412419/
кафе тераса
070 550 520
Кон почеток