Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potrebni se prodavaci

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: БАФЧА ДООЕЛ 28 ноем. 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фирма од Скопје има потреба од продавачи за работа во пиљари.
БАФЧА ДООЕЛ
Leaflet
Кон почеток