Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat kelneri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: DEPET-d.o.o. Skopje 08 мај 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
DEPET-d.o.o. Skopje ima potreba od kelneri za rabota vo mlecen restoran. Site zainteresirani mozat da pratat svoe CV na : [email protected] so naznaka " za kelneri " .
DEPET-d.o.o. Skopje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации