Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat prodavacki za vo pekara

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: DEPET-d.o.o. Skopje 06 мар. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
DEPET-d.o.o. Skopje ima potreba od prodavacki za vo pekara . Site zainteresirani mozat da pratat svoe CV na : ancestefanovskad5@gmail.com so naznaka " za prodavacki " .
DEPET-d.o.o. Skopje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации