Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara pica majstor

0 МКД

Се нуди работа од: Picerija ANGELA Struga 03 авг. 11:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara, pica majstor na neopredeleno vreme,osiguruvanje na polno rabotno vreme ,dobra plata.
Picerija ANGELA Struga
078302000
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации