Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabota za vo knigovodstveno biro

0 МКД

Се бара работа од: Blagica 23 мај 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Dvajca diplomirani ekonomisti bez iskustvo sakaat da zapocnat so rabota vo smetkovodstveno biro.
Ako ima zainteresirani smetkovodstveni biroa koi sto sakaat da vrabotat mladi i ambiciozni, slobodno kontaktirajte ne.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации