Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Фирма има потреба од сметководител со лиценца

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Авангард Градба Охрид 14 јан. 09:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Фирма има потреба од вработување на сметководител со лиценца за поднесување годишна сметка за работа на полно работно време во фирмата. Вашето CV испраќајте го на следниот мејл [email protected] Информации на тел 070232724
Авангард Градба Охрид
Leaflet
Кон почеток