Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara smetkovoditel

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Nefi Ik 17 апр. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара сметководител со работно искуство, за работа во трговско друштво за производство, трговија, услуги и градежништво , со седиште во Охрид. За подетални информации , Ве молиме контактирајте не на тел.: 071/359553.
Nefi Ik
071359553
Leaflet
Кон почеток