Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara Knigovoditel

Се нуди работа од: Милфуд Доо 09 фев. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Милфуд Доо Скопје има потреба од искусен книговодител со познавање на контирање и материјално книговодство.Предуслов искусво барем 2 години на тоа поле.
Милфуд Доо
02/2439-457
Leaflet
Кон почеток