Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac na kamion kiper

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Dukan Trans 15 фев. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Transportnoto pretprijatie Dukan Trans ima potreba od vozac na kamion kiper na relacija Solun-Feni, kontaktirajte ne na telefon 071/285/437
Dukan Trans
071285437
Leaflet

Dukan Trans

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации