Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Vozac so E kategorija i mk dokumenti

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Secka Ekspres Dooel Вчера 15:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Secka Ekspres Dooel

8 Огласи во продавницата

AUDI A8 0 МКД
BLATNIK ZA SKANIA 100 ЕУР
315/60R22,5  245/70R19,5 30 ЕУР
VOLVO SOLO KAMION EURO 6 0 МКД
IMEME POTREBA OD VOZAC NA KAMION euro6 roletna CERADA .

POTREBNO E:
- E KATEGORIJA
- SERTIFIKAT
- DIGITALNA TAPOGRAF KARTICA
- MK DOKUMENTI
- ZELBA ZA RABOTA
- ODGOVORNOST


SE VOZI BOSNA HRVATSKA.
PLATA REDOVNA PO DOGOVOR

071208968
076577046
Secka Ekspres Dooel
  Online
071208968
Leaflet

Secka Ekspres Dooel

8 Огласи во продавницата
BLATNIK ZA SKANIA 100 ЕУР
GUMI 235/75R17,5 0 МКД
GUMI 17.5 i 22.5 0 МКД
VOLVO SOLO KAMION EURO 6 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации