Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dispecer za vodenje kamioni

Се бара работа од: Kenan 08 јан. 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Нудиме диспечерски услуги односно ги водиме Вашите камиони низ цела Европа.
Соработуваме со повеќе шпедиции и фирми, релациите и компаниите ги бирате Вие.

-Професионално следење и координирање на камиони;
-Детален месечен извештај за турите;
-Детален месечен преглед на извозени километри, нафта, патарини и останати трошоци;
-Директни договори со шпедиции или фирми во Ваше име;
-Достапни сме 24/7.

Цена по договор по камион.
Leaflet
Кон почеток